Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Redwire сподівається на більш масштабні угоди та нові ринки для стимулювання зростання

Компанія Redwire, яка займається космічною інфраструктурою, планує продовжувати своє зростання та досягати прибутковості, шукаючи можливості укладати більше контрактів на свої лінійки компонентів, одночасно просуваючись угору по ланцюжку створення вартості, включаючи новий дизайн супутника.

У фінансових результатах, опублікованих після закриття ринків 14 березня, Redwire повідомила про дохід у розмірі $ 243,8 млн у 2023 році, на 51,9% більше, ніж у 2022 році. Якщо не зважати на внесок QinetiQ Space NV, бельгійської компанії, яку Redwire придбала наприкінці 2022 року, дохід Redwire все одно зріс на 26,9%.

Компанія також повідомила про позитивний скоригований прибуток до виплат відсотків, податків та амортизації (EBITDA) у розмірі $ 15,3 млн, порівняно зі збитком за скоригованим EBITDA у розмірі $ 11 млн у 2022 році. Компанія все одно відзвітувала про чисті збитки у розмірі $ 27,3 млн у 2023 році, але це покращення на $ 103,4 млн порівняно з 2022 роком.

Під час оприлюднення звіту про фінансові результати 15 березня керівники Redwire заявили, що фінансові результати підтверджують правильність їхнього підходу до космічного ринку, де вони придбали кілька компаній, які виробляють компоненти космічних апаратів, починаючи від сонячних батарей і закінчуючи конструкціями, і використали це як основу для майбутнього розвитку.

«Наша стратегія «спадщина плюс інновації» працює, – сказав Пітер Канніто, виконавчий директор Redwire. – Зосереджуючись на фундаментальних будівельних блоках космосу, ми лідируємо у зростанні попиту наших клієнтів».

Цей зростаючий попит, за його словами, пов’язаний зі зниженням вартості доступу до космосу. «Розгортання космічної інфраструктури доступніше, ніж будь-коли, – сказав він. – Ми продовжуємо спостерігати ключові ознаки масового розширення попиту на космічну інфраструктуру». Цей попит обумовлений поєднанням космічної діяльності в галузі національної безпеки, розширення досліджень Місяця та більш загального інтересу до низькоорбітальних супутникових угруповань.

Пітер Канніто сказав, що плани Redwire щодо майбутнього зростання передбачають як збільшення попиту на поточні продукти компанії, так і вихід на нові ринки. Це включає в себе «виграш і виконання все більших замовлень», таких як контракт на суму $ 142 млн на постачання своїх систем Roll-Out Solar Array (ROSA) для нерозголошеного виробника супутників, про виграш якого компанія оголосила у четвертому кварталі.

Цей контракт було укладено після того, як у січні Redwire отримала від компанії Blue Origin окремий контракт, вартість якого не розголошується, на постачання систем ROSA та інших технологій для космічного апарата Blue Ring. «Завдяки цим двом нагородам ми почали масштабувати наші виробничі потужності, продовжуючи при цьому розширювати спадщину наших пропозицій щодо виробництва електроенергії», – сказав Пітер Канніто.

Redwire також прагне просунутися вгору в ланцюжку створення вартості, будучи не просто постачальником компонентів. Пітер Канніто повідомив під час оголошення фінансових результатів, що Redwire працює над новим дизайном супутника під назвою SabreSat, призначеного для місій на дуже низькій навколоземній орбіті (very low Earth orbit, VLEO). Зростає інтерес до супутників VLEO, які можуть забезпечити меншу затримку зв’язку або покращити роздільну здатність зображення через їх нижчі орбіти, але стикаються з проблемами конструкції через більший атмосферний опір.

«VLEO є важливою сферою майбутнього оборонних і розвідувальних операцій для США та їхніх союзників, – сказав він. – Ми пропонуємо клієнтам інноваційний підхід до дослідження проривної орбітальної платформи». Він не розкрив конкретних деталей про космічний апарат SabreSat, включаючи його продуктивність або час, коли він буде готовий до польоту.

Пітер Канніто назвав SabreSat «лише одним із прикладів того, як ми вивчаємо можливості просування вгору по ланцюжку створення вартості, проєктуючи та розробляючи диференційовані космічні апарати наступного покоління, які заповнять виявлені прогалини на ринку майбутньої космічної інфраструктури». Redwire також вивчатиме можливості на нових ринках, таких як дослідження мікрогравітації, які пропонують те, що він назвав «потенціалом, що змінює правила гри».Компанія оголосила, що прогнозує дохід у розмірі $ 300 млн у 2024 році. Компанія не надала прогнозу щодо прибутків або грошових потоків на 2024 рік.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України