Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Planet Labs отримала контракт від ВМС США на морське спостереження в Тихому океані

Planet Labs буде надавати супутникові зображення Центру інформаційної війни ВМС США у Тихому океані (Naval Information Warfare Center Pacific) для виявлення та моніторингу суден, повідомила компанія 5 березня.

Компанія Planet Labs керує угрупуванням із більш ніж 200 супутників для спостереження за Землею, які щодня роблять знімки всієї планети.

Компанія не розкрила вартість однорічного «семизначного» контракту.

Електрооптичні зображення Planet будуть надаватися через SeaVision – веб-платформу, яку використовують США та союзники для покращення поінформованості про морську обстановку. Центр інформаційної війни ВМС США в Тихому океані минулого року уклав контракт з компанією HawkEye 360 на інтеграцію радіочастотних даних у платформу SeaVision.

Для цього проєкту Planet співпрацюватиме з SynMax, компанією з аналізу даних, яка використовує штучний інтелект (ШІ) і супутникові зображення, щоб надавати клієнтам практичну інформацію.

«Щоденне глобальне покриття Planet, яке забезпечується її флагманським угрупованням PlanetScope, унікально підходить для управління широкими територіями і забезпечить платформі SeaVision комплексне і своєчасне уявлення про мільйони квадратних кілометрів океанських територій, – заявили в компанії Planet. – Інструменти штучного інтелекту SynMax дозволяють виявляти морські події на стратегічному та тактичному рівнях, що має вирішальне значення для виявлення незаконного, незареєстрованого та нерегульованого рибальства, незаконних переміщень вантажів з одного корабля на інший та спуфінгу суден».Це перший контракт Planet з Центром інформаційної війни ВМС США та перша інтеграція даних Planet у платформу SeaVision.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України