Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Phantom Space завершила перехідний раунд фінансування

Phantom Space Corp., американський стартап з виробництва супутників і ракет, що базується в Тусоні, штат Арізона, завершив новий раунд фінансування для збільшення штату співробітників перед першим запуском ракети наступного року.

У прес-релізі Phantom Space від 11 березня не розкривається вартість останнього раунду, проте повідомляється, що на сьогоднішній день компанія залучила приблизно $ 37 млн.

Phantom Space розробляє ракету Daytona для запуску корисних навантажень масою до 500 кг. Крім того, Phantom Space планує розгорнути власне угруповання Phantom Cloud для надання послуг з передачі супутникових даних, хмарного зберігання та периферійного обчислення на орбіті.

Крім виробництва супутників для угруповання Phantom Cloud, Phantom також продає невеликі супутники. Перший комерційний супутник класу ESPA (Evolved Expendable Launch Vehicle Secondary Payload Adapter) було доставлено клієнту у 2022 році.

Компанія Phantom Space була заснована в 2019 році Джимом Кантреллом, колишнім генеральним директором стартапу з розробки ракет-носіїв Vector Launch, і Майклом Д’Анджело, колишнім директором зі стратегії і віце-президентом з технологій і програм компанії Moon Express.

В той час, як інші стартапи з виробництва ракет-носіїв прагнуть вертикальної інтеграції, Phantom Space прагне скористатися перевагами існуючих постачальників. Двигуни, наприклад, виготовляє компанія Ursa Major.

Компанія має портфель комерційних запусків на суму $ 79 млн та отримала замовлення від NASA на послуги запуску на суму до $ 300 млн.

Phantom Space планує вперше запустити свою ракету-носій Daytona у середині 2025 року. За оцінками Джима Кантрелла, компанії знадобиться ще близько $ 30 млн, щоб здійснити цей запуск, і зараз ведеться підготовка до залучення коштів серії B.Ракета-носій Daytona, найімовірніше, дебютує з бази Космічних сил Ванденберг, де Phantom Space вже отримала дозвіл на політ. Також компанія відстежує процес отримання дозволів для майбутніх запусків з мису Канаверал у Флориді.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України