Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Maxar планує запуск двох супутників WorldView Legion у квітні

Після багаторічних затримок компанія Maxar Technologies нарешті знаходиться на фінішній прямій до запуску перших двох супутників свого нового угруповання дистанційного зондування WorldView Legion.

18 березня компанія оголосила, що перші два з шести запланованих супутників WorldView Legion з високою роздільною здатністю прибули на базу Космічних сил США Ванденберг у Каліфорнії, що відкриває шлях для запуску вже у квітні на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX.

Це є важливою віхою для програми WorldView Legion, яка зіткнулася з повторними затримками з початку розробки космічних апаратів компанією Maxar в 2017 році.

Програма Legion є важливою для Maxar для доповнення свого існуючого флоту із трьох супутників WorldView та одного GeoEye для електрооптичних зображень. У 2021 році компанією був зведений з орбіти супутник WorldView, який зіткнувся з відмовою апаратури на орбіті і більше не міг збирати зображення.

Електрооптичні супутники з роздільною здатністю 30 см, такі як WorldView Legion від Maxar, оснащені оптичними датчиками, здатними захоплювати точні зображення малих об’єктів на поверхні Землі.

Основним замовником Maxar є уряд США. У 2022 році компанія виграла контракт на суму $ 3,2 млрд на надання зображень Національному управлінню (військово-космічної) розвідки США (National Reconnaissance Office, NRO) протягом 10 років.

Запуск навесні 2024 року відбудеться на два роки пізніше, ніж планувалося спочатку.

Оголошення від 18 березня – перше оновлення, яке компанія Maxar надала для WorldView Legion майже за рік з того часу, як вона була придбана приватною інвестиційною компанією.

Нові супутники були збудовані компанією Maxar Space Systems, окремим бізнес-сектором, який управляє заводом з виробництва супутників у Пало-Альто, штат Каліфорнія. Maxar Intelligence відповідає за бізнес із супутникових зображень.Супутники WorldView Legion – перші супутники, побудовані на основі нової супутникової платформи середнього розміру Maxar-500.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України