Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Iridium уклала контракт з Космічними силами США на суму $ 94 млн на підтримку супутникового зв’язку

Контракт стосується наземної інфраструктури, включаючи сервісний центр, який підтримує користувачів зв’язку Iridium Міністерства оборони.

Компанія Iridium Communications, постачальник послуг мобільного супутникового зв’язку, 4 червня оголосила про новий п’ятирічний контракт на суму $ 94 млн (з потенційною загальною вартістю $ 103 млн) на надання послуг з підтримки зв’язку Міністерству оборони США.

Контракт, укладений Комерційним космічним управлінням (Commercial Space Office, COMSO) Командування космічних систем Космічних сил США, призначений для надання послуг наземної інфраструктури на підтримку програми Enhanced Mobile Satellite Services (EMSS).

EMSS – це програма, розроблена спеціально для Міністерства оборони та схвалених користувачів, яка надає послуги зв’язку через супутникову мережу Iridium. Ця програма схожа на гігантський план Міністерства оборони США щодо глобального супутникового зв’язку, що пропонує необмежені голосові виклики та вузькосмугову передачу даних.

Новий контракт на суму $ 94 млн називається ECS3, скорочення від EMSS capabilities and security sustainment services, і підтримує сервісний центр EMSS, який полегшує зв’язок через мережу Iridium. Він замінює попередній 4,5-річний контракт, відомий як Gateway Maintenance Support Services Agreement, укладений в 2019 році на суму $ 54 млн.

Поточний семирічний контракт EMSS, укладений у вересні 2019 року, коштує $ 738,5 млн до 2026 року. Новий контракт ECS3 підтримуватиме інфраструктуру, яка використовується для EMSS, до 2029 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України