Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія In Orbit Aerospace виграла контракт AFWERX на $ 1,8 млн

Стартап із Лос-Анджелеса In Orbit Aerospace виграв контракт AFWERX на суму $ 1,8 млн на розробку нового методу стикування космічних кораблів у партнерстві з Університетом Колорадо в Боулдері.

Технологія електростатичної адгезії, що розробляється в рамках контракту Small Business Technology Transfer (STTR), дозволить апаратам In Orbit стикуватися один з одним.

Крім того, ця технологія може застосовуватися для супутників, які проводитимуть операції зближення та стикування для дозаправки, видалення космічного сміття або інших послуг.

Компанія In Orbit була заснована у 2020 році з метою запропонувати сторонню логістику та інфраструктуру для космічного виробництва та досліджень. У рамках цього бізнесу In Orbit планує перевозити вантажі на космічні станції та назад.

За допомогою роботизованих систем і апаратів, що повертаються [на Землю], In Orbit має намір обслуговувати комерційних клієнтів, які вивчають переваги мікрогравітації для біотехнологій, фармацевтики, напівпровідників, волоконної оптики та інших застосувань.

In Orbit завершила детальне проєктування апарата, що спускається, Retriever, який планує побудувати і випробувати на землі в 2024 році.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України