Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Astra попереджає про можливу ліквідацію, якщо пропозиціяпро її перехід у приватну власність буде відхилена

Рада директорів компанії Astra, яка займається виробництвом ракет-носіїв і двигунів для космічних апаратів, попередила, що якщо вона не зможе завершити угоду, запропоновану засновниками компанії, щоб стати приватною, її єдиним виходом буде ліквідація компанії.

У заяві, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission, SEC) після закриття ринків 1 березня, Astra повідомила, що Спеціальний комітет розглядає переглянуту пропозицію, запропоновану Крісом Кемпом і Адамом Лондоном, виконавчим директором і технічним директором компанії відповідно, 24 лютого про приватизацію компанії за ціною $ 0,50 за акцію. Ця ціна була на дві третини нижче за початкову пропозицію, яку вони зробили в листопаді минулого року.

Правління зазначило, що це єдиний варіант, який дозволить зберегти Astra. Компанія під керівництвом Спеціального комітету розглянула різні варіанти фінансування та угод, але жоден з них не привів до результатів. Враховуючи поточну фінансову ситуацію компанії, Спеціальний комітет на даний момент вважає, що єдиною альтернативою переглянутій пропозиції є подання добровільної петиції про надання захисту в рамках Глави 7 Кодексу про банкрутство.

Подання заяви про банкрутство за Главою 7 призведе до ліквідації компанії, а не до її реорганізації, – на що компанія акцентувала увагу у своїй заяві. Якщо Спеціальний комітет ухвалить рішення щодо захисту від банкрутства, очікується, що такі процедури призведуть до ліквідації бізнесу, а не до його реорганізації.

Компанія не уточнила свою фінансову ситуацію, включаючи те, як багато часу вона має для завершення угоди з Крісом Кемпом і Адамом Лондоном. У тій же заяві до SEC також повідомляється, що компанія продала засновникам облігації на суму $ 300 000, що дозволило компанії отримати $ 275 000 після врахування комісій.

У документі також зазначено, що «немає жодних гарантій» того, що засновники зможуть зібрати гроші, необхідні для того, щоб зробити компанію приватною. Кріс Кемп і Адам Лондон заявили у своїй переглянутій пропозиції, що, за їхніми оцінками, їм знадобиться від $ 40 млн до $ 45 млн, і що вони «узгодили зобов’язання щодо власного капіталу та пролонгації на суми, необхідні для завершення угоди».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України