Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ЗС Південної Кореї обирають супутниковий зв’язок компанії Iridiumдля підтримки військових операцій

Міністерство оборони Республіки Корея (МО РК) підписало угоду з компанією Iridium Communications Inc. щодо інтеграції продуктів і послуг Iridium® для військових операцій, включаючи можливості відстеження позиції солдатів у режимі реального часу. Компанія Iridium оголосила про контракт 28 лютого.

Постачальник послуг Iridium®, компанія Arion Communication Co. Ltd., і Адміністрація програми оборонних закупівель (Defense Acquisition Program Administration, DAPA) МО РК підтримали реалізацію контракту, надавши армії Південної Кореї понад 1000 портативних пристроїв Iridium Connected SAT-PRE (Position Reporting Equipment – «обладнання для повідомлення про місцезнаходження»). Компанія Arion керуватиме супутниковим ефірним часом Iridium безпосередньо з МО РК. Рішення Iridium® покращать можливості армії у відстеженні даних, комунікації та тактичній обізнаності. SAT-PRE від Arion підтримує програми Iridium Push-to-Talk і Short Burst Data, такі як обмін повідомленнями та позиціонування.

«Цей контракт має особливе значення, оскільки йдеться не лише про постачання супутникових терміналів, а й про систему супутникового зв’язку, яка може бути повністю інтегрована з військовою мережевою системою і характеризується тим, що видатна продуктивність SAT-PRE базується на надійності мережі Iridium, неодноразово випробуваної на полі бою, і ці пристрої можна використовувати відразу, діставши з коробки, з перевіреною ефективністю зв’язку», – сказав генеральний директор компанії Arion Communications Тоні Парк.Йон-Гин Пак, керівник департаменту програм спостереження та радіоелектронної боротьби (Surveillance and Electronic Warfare Program Department) DAPA, сказав, що SAT-PRE, як очікується, покращить радіус дій сил спеціального призначення та стане основним комунікатором для МО РК в закордонних дислокаціях і зонах конфлікту.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України