Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Законодавці скоротили бюджет Космічних сил США на 2024 рік на $ 1 млрд

Комітети з асигнувань Палати представників і Сенату вранці 21 березня оприлюднили довгоочікуваний компромісний пакет витрат на 2024 фінансовий рік для державних установ, включаючи $ 825 млрд для Міністерства оборони.

Очікується, що Палата представників і Сенат проголосують за цей закон 22 березня, щоб запобігти частковому припиненню роботи уряду. Компромісний законопроєкт був представлений майже в середині 2024 фінансового року, який почався в жовтні.

Законопроєкт про витрати на оборону в розмірі $ 825 млрд менше, ніж запитувала адміністрація Байдена у розмірі $ 842 млрд. Космічні сили США отримають приблизно $ 29 млрд, або приблизно на $ 1 мільярд менше, ніж було запитано у розмірі $ 30 млрд.

Законодавці скоротили рахунок закупівель Космічних сил США з $ 4,6 млрд до $ 4 млрд, а рахунок на дослідження, розробки, випробування та проєктування (research, development, testing and engineering, RDT&E) з $ 19 млрд до $ 18,6 млрд.

Фінансування Космічних сил США відображає рекомендації, зроблені Сенатським комітетом з асигнувань при складанні законопроєкту про оборону минулого літа.

Компромісний законопроєкт, однак, збільшує деякі рахунки космічних запусків:

Він скорочує на $ 45 млн бюджет на послуги National Security Space Launch (NSSL) у розмірі $ 2 млрд, але додає $ 80 млн на рахунок досліджень і розробок NSSL.

Він збільшує фінансування програми Tactically Responsive Space з $ 30 млн до $ 50 млн.

Великим переможцем у законопроєкті про оборону 2024 року є Підрозділ оборонних інновацій (Defense Innovation Unit, DIU), організація, заснована в 2015 році в Силіконовій долині, щоб служити мостом між Міністерством оборони та комерційним технологічним сектором.

DIU отримає збільшення на $ 842 млн у бюджеті на 2024 рік. Агентство визначає перспективні технології з потенційним військовим застосуванням і спрощує часто бюрократичний процес придбання. Кілька проєктів DIU були зосереджені на космічних технологіях, включаючи запуски в космос, послуги на орбіті та супутниковий зв’язок.

Розпорядники коштів заявили, що додаткове фінансування є виправданим, враховуючи важливість DIU у впровадженні інновацій у МО США.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України