Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Американська компанія Slingshot Aerospace створює у Великій Британії базу для подальшого глобального розширення

Американська компанія Slingshot Aerospace відкриває офіси у Великій Британії, щоб розширити свій бізнес з координації та аналізу космічного руху по всьому світу.

Мелісса Квінн, яка раніше очолювала групу аналізу космічних даних Seradata компанії Slingshot Aerospace, очолить новий міжнародний бізнес-підрозділ у Центрі управління космічними системами на космодромі Корнуолл, розташованому на південному заході Англії.

Мелісса Квінн приєдналася до Slingshot у червні 2023 року після двох з половиною років роботи керівницею космічного бізнес-кластеру космодрому Корнуолл, який також забезпечив злітно-посадкову смугу для невдалого запуску ракети компанії Virgin Orbit з території Великої Британії в січні 2023 року.

За повідомленням Мелісси Квінн, компанія Slingshot готується розпочати роботу з космодрому Корнуолл у найближчі місяці і планує цього року подвоїти команду з 10 осіб у Великій Британії, щоб залучити більше державних і комерційних клієнтів.

До числа нинішніх співробітників у Великій Британії входить команда дистанційної роботи Seradata, яку Slingshot придбала в серпні 2022 року.

У Slingshot працює близько 150 людей у Сполучених Штатах, де компанія надає широкий спектр послуг, таких як програмне забезпечення для контролю космічного руху, яке оператори супутників використовують для координації орбітальних маневрів для запобігання зіткненням.

У 2022 році компанія також придбала космічний підрозділ компанії Numerica зі штату Колорадо, який керує глобальною мережею наземних телескопів для відстеження космічних об’єктів.

Мелісса Квінн сказала, що цього літа Slingshot має намір відкрити офіс у Лондоні в рамках планів розгортання своїх пропозицій щодо інформування про космічний простір (Space Domain Awareness) безпосередньо за межами Великої Британії, від глобальної мережі датчиків компанії до моделювання та імітації космічного середовища.

«Ми розширюємо свою діяльність із Великої Британії, – повідомила вона. – Основна увага приділяється початковому найму інженерів-програмістів і аналітиків даних для створення даних, аналітики, послуг і виходу на ринок, що підтримує весь міжнародний бізнес за межами США».

Ендрю Гріффіт, міністр космосу Великої Британії, сказав, що британський бізнес-підрозділ Slingshot розширить пропозицію країни щодо космічної стійкості в той час, коли уряд прагне отримати більшу частку у світовій космічній галузі.

«Це розширення надасть міжнародним космічним операторам рішення для підвищення космічної безпеки, стійкості та захищеності, забезпечуючи збереження космосу для нинішнього та майбутніх поколінь», – заявив Ендрю Гріффіт.

Окрім користувачів аналізу космічних даних Seradata, клієнти Slingshot у Великій Британії включають OneWeb, оператора широкосмугового зв’язку на низькій навколоземній орбіті (LEO), якого нещодавно придбала компанія Eutelsat з Франції.

За словами Мелісси Квінн, понад 90% усіх комерційних космічних апаратів LEO наразі використовують платформу Slingshot Beacon компанії для координації космічного руху, обмінюючись своїми супутниковими даними для підтримки безпечних космічних польотів.

Вона сказала, що глобальна сенсорна мережа Slingshot також передає мільйони спостережень на рік до Центру спільних комерційних операцій (Joint Commercial Operations cell, JCO) Космічного командування США, до складу якого входить підрозділ, що базується у Великій Британії, для підтримки космічної безпеки США, Великої Британії та їхніх союзників.Минулого року Slingshot також надала дані відстеження, щоб допомогти компанії Inmarsat безпечно маневрувати супутником Inmarsat I-6 F1 для виведення на орбітальну позицію у перевантаженій зоні геостаціонарної орбіти.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України