Зростає попит на супутникові знімки щоб виміряти економічний вплив від коронавируса

Компанія Ursa Space Systems (Ursa, США) почала надавати клієнтам щотижневі супутникові дані та аналітику, щодо вплив пандемії COVID-19 на світові запаси нафти по 11 000 резервуарах для зберігання нафти, які спостерігаються за допомогою КА з технологією SAR. Також компанія надає дані по моніторинг заводу Nissan Motor Corp. в Японії і північній залізничної станції Ухань, де вірус був виявлений в 2019 році.

Інша компанія SpaceKnow (США) на додаток до моніторингу економічного впливу, виявляють зростаючий інтерес до дистанційного моніторингу об’єктів, доступ до яких стає важче через обмеження на поїздки і державні замовлення.

SkyWatch (Канада) – надають дані ДЗЗ для клієнтів, орієнтованих на енергетику, комунальні послуги, будівництво, поновлювані джерела енергії і інфраструктуру де компанії шукають способи заощадити, контролюючи активи віддалено.

Planet (США) отримали запити на дані ДЗЗ для збору інформації про операції та дії в місцях, де відправка людей може піддавати їх непотрібним ризикам а також може запропонувати компаніям доступну альтернативу іншим методам збору інформації, потенційно перетворюючи його в найважливіший компонент планів забезпечення безперервності бізнесу організації.

джерело інформації