Головна » Новини » Virgin Galactic скорегувала розклад випробувальних польотів SpaceShipTwo через обмеження, пов’язаних з COVID-19

Virgin Galactic скорегувала розклад випробувальних польотів SpaceShipTwo через обмеження, пов’язаних з COVID-19

Згідно нових вказівок Департаменту охорони здоров’я штату Нью-Мексико щодо припинення поширення вірусу COVID-19, 16 листопада компанія Virgin Galactic Holdings оголосила про зведення до мінімуму діяльності на своїх об’єктах у Нью-Мексико.

За погодженням з урядовцями та внаслідок цих нових обмежень політ суборбітального літака компанії SpaceShipTwo, який планувалося здійснити між 19 та 23 листопада 2020 року з космодрому Америка в Нью-Мексико, буде перенесений.

Майкл Колглейзієр (Michael Colglazier), генеральний директор Virgin Galactic, сказав: «З огляду на здоров’я та безпеку членів нашої команди та відповідно до нещодавніх вказівок Департаменту охорони здоров’я штату Нью-Мексико, ми мінімізували наші операції у  Нью-Мексико. Хоча ці нові обмеження змушують нас коригувати розклад рейсів, ми робимо цю паузу поступово і будемо готові відновити наші передпольотні процедури та оголосити нове вікно тестового польоту, як тільки зможемо».

джерело інформації