Головна » Військово-повітряна академія в Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо, готує офіцерів для Космічних сил США

Військово-повітряна академія в Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо, готує офіцерів для Космічних сил США

116 випускників Академії ВПС США цього року приєднаються до Космічних сил США. Це більше, ніж у минулому році, коли 86 випускників обрали космічну службу.

Курсанти академії можуть вибрати службу у ВПС або Космічних силах після закінчення навчання. Виступаючи на веб-трансляції Інституту Мітчелла, Генерал Річард Кларк заявив, що, за його підрахунками, 116 курсантів випускного курсу, який включає близько 1000 чоловік, цього року підуть до Космічних сил. Ця кількість встановлюється залежно від кількості офіцерів, необхідних Космічним військам. 

Кларк сказав, що добровольців, які хочуть виконувати обов’язки у Космічних силах, більше, ніж є місць.

Школа розширила навчальну програму для підтримки нової складової збройних сил США. Ключовою вимогою для приєднання до Космічних сил є наявність технічного ступеня, сказав Кларк. “Ми отримуємо вказівки від начальника космічних операцій генерала Реймонда щодо того, яким вимогам мають відповідати курсанти. Основний навик — володіння сучасними цифровими технологіями”.

Космічна навчальна програма охоплює будову та експлуатацію супутників. Курсанти також вивчають космічне право, стратегії та операції.

Кларк сказав, що академія хоче підняти рівень космічної освіти, навіть якщо вони в кінцевому підсумку курсанти служитимуть у ВПС. За його словами, академія пишається тим, що серед її випускників є 42 астронавти НАСА.

Одним із космонавтів, нещодавно обраних для першої місії Артеміди НАСА на Місяць, є Раджа Чарі, який закінчив Військово-повітряну академію у 1999 році і, можливо, став першим випускником академії, який ходитиме по Місяцю.

джерело інформації