Головна » Новини » Супутниковий радар допомагає відстежувати Шторм Крістофа

Супутниковий радар допомагає відстежувати Шторм Крістофа

Супутники, обладнані радіолокатором, особливо корисні в умовах густої хмарності та інтенсивних опадів. Вони дуже добре виявляють водні поверхні і допомагають швидко створювати сутуаційні карти великих площ. Їх мікрохвильове випромінювання без перешкод проходить крізь хмари.

Провідна європейська компанія Iceye, оператор малого радіолокаційного супутника, створила карту небезпечних районів, яким загрожує підтоплення.

На зображенні показане місце – Суїнтон у південному Йоркширі, де річка Дон перевищила свій звичайний потік. Станом на 03:00 за Гринвічем, 21 січня супутникова інформація показує, що масштаби повені надзвичайно великі в багатьох місцях Великобританії. У деяких місцях повені досягли серйозних рівнів — розповідає Чарльз Бланше, віце-президент Iceye з підтримки прийняття рішень.

Iceye продовжить публікувати свої радіолокаційні зображення для дослідження динаміки повені по всій країні кожні 12 годин. “Наразі ми ідентифікували понад 800 будівель, які постраждали в частинах північної та центральної Англії“, – сказав він BBC News.

Тип аналізу, який ми бачимо тут, корисний для страхової галузі, що дозволяє  швидко оцінити масштаб збитків, які, ймовірно, виникнуть.

джерело інформації