SpaceX встановила антени для тестування супутникового інтернету Starlink

На заводі приватної аерокосмічної компанії SpaceX у Південному Техасі були вперше помічені призначені для користувачів термінали глобальної супутникової системи Starlink. Нагадаємо, що SpaceX готується до старту бета-тестування супутникового Інтернету системи Starlink.

На відміну від існуючих систем супутникового Інтернету, розташованих на набагато вищих орбітах, включаючи геостаціонарні орбіти, супутники Starlink знаходяться набагато нижче – на низькій навколоземній орбіті.

Тому створити наземні антени для цього інтернет-угрупування виявилося набагато складніше. Єдине дійсно життєздатне рішення – це термінал з фазованими антенними решітками. Проблема полягає у тому, що, хоча антени з фазованими антенними решітками різко впали у ціні за останні п’ять років, поточна ціна на існуючі рішення набагато вище цінника для масового ринку.

Переважна більшість користувачів не в змозі оплатити послуги супутникового зв’язку у кілька тисяч доларів на місяць. Іншими словами, для забезпечення життєздатності Starlink незалежно від якості або доступності самих супутників, компанія повинна знайти спосіб зниження вартості виготовлення терміналів кінцевих користувачів.

джерело інформації