Головна » Річард Бренсон прагне полетіти в космос раніше Джеффа Безоса

Річард Бренсон прагне полетіти в космос раніше Джеффа Безоса

Компанія Virgin Galactic опрацьовує план суборбітального польоту свого керівника Річарда Бренсона на борту літака VSS Unity SpaceShipTwo протягом вихідних 4 липня (День незалежності США), повідомило джерело на умовах анонімності. Політ залежить від отримання ліцензії Федеральної авіаційної адміністрації (FAA).

У разі отримання ліцензії, політ Бренсона відбудеться за два тижні до того, як глава компанії Blue Origin Джефф Безос, його брат Марк та переможець інтернет-аукціону здійснять суборбітальний політ 20 липня на борту корабля New Shepard компанії Blue Origin.

Компанія Virgin Galactic не відповіла на запит про коментар.

Джерело зазначило, що Virgin Galactic почала планувати цей політ після оголошення 5 квітня компанії Blue Origin про політ 20 липня. Планування польоту Virgin Galactic розпочалося ще до оголошення Blue Origin 7 червня про те, що Джефф та Марк Безос разом з переможцем аукціону планують політ 20 липня.

Річард Бренсон написав у твіттері: «Вітаю Джеффа Безоса та його брата Марка з оголошенням планів космічних польотів. Джефф розпочав будівництво своєї компанії Blue Origin у 2000 році, ми розпочали будівництво Virgin Galactic у 2004 році і зараз обидва відкриваємо доступ до Космосу – як надзвичайно! Побачимось у космосі…»