Головна » Новини » Проведено успішне випробування оновленої ракети SM-3 Block IIA протиракетної оборони США

Проведено успішне випробування оновленої ракети SM-3 Block IIA протиракетної оборони США

У ході демонстраційних випробувань Агентства протиракетної оборони США та вперше в історії міжконтинентальна балістична ракета була перехоплена та знищена поза атмосферою Землі вдосконаленим перехоплювачем балістичної протиракетної оборони SM-3 Block IIA, виготовленим компанією Raytheon Missiles & Defense, дочірнім підприємством компанії Raytheon Technologies.

Перехоплювач був розроблений спільно з японською компанією Mitsubishi Heavy Industries.

«Цей перший у своєму роді тест показав, що наша країна має життєздатний варіант нового рівня захисту від загроз з великих відстанів», – сказав Брайан Росселлі, віце-президент з питань стратегічної протиракетної оборони компанії Raytheon Missiles & Defense.

Випробування були проведені у рамках місії Flight Test Aegis Weapon System-44 (FTM-44) 16 листопада о 19:50 за місцевим часом (GMT-10).

Під час випробувань балістична ракета-мішень була випущена з випробувального полігону ПРО на атолі Кваджалейн на Маршаллових островах у Тихому океані.

Вона була направлена у район на північний схід від Гаваїв на відстань близько 6500 км. Перехоплення здійснив есмінець USS John Finn (DDG-113) класу Arleigh Burke з системою Aegis та протиракетами SM-3 Block IIA.

Есмінець використовував можливості віддаленої взаємодії через мережу Command and Control Battle Management Communications (C2BMC) в рамках сценарію захисту Гаваїв. Отримавши дані супроводу від системи C2BMC, есмінець зробив пуск керованої ракети SM-3 Block IIA, що знищила ціль.

джерело інформації

джерело інформації