Головна » Повідомлення про запуск КА «Dragon CRS-22»

Повідомлення про запуск КА «Dragon CRS-22»

03 червня 2021 року о 17:29 (UTC) з космічного майданчика LC-39 розміщеного в Космічному центрі Кеннеді, Флорида, США за допомогою ракети-носія «Falcon 9 Block 5» було здійснено запуск комерційного вантажного супутника «Dragon CRS-22».

SpaceX CRS-22, є місією комерційних служб поставки (МКП) на Міжнародну космічну станцію (МКС)

Вантажний транспортний засіб Dragon другого покоління – це космічна капсула, розроблена SpaceX для забезпечення поставок на Міжнародну космічну станцію на базі капсули Crew Dragon.

Космічний корабель ” Dragon ” складається з герметичної капсули та негерметичного багажного відсіку, що використовується для перевезення вантажів, або членів екіпажу.

SpaceX планує повторно використовувати Cargo Dragons до п’яти разів. Cargo Dragon вийде на ринок без двигунів SuperDraco, без пасажирських крісел, кабіни управління та системи життєзабезпечення ( LSS of ECLSS ), необхідних для підтримки космонавтів у космосі.

Цей новий дизайн забезпечує ряд переваг, включаючи більш швидкий процес відновлення, реконструкції та повторного польоту порівняно з попереднім дизайном Dragon CRS, який використовувався для вантажних місій МКС.