Головна » Новини » Опубліковано нове дослідження Aerospace Corporation щодо комерціалізації космічної діяльності

Опубліковано нове дослідження Aerospace Corporation щодо комерціалізації космічної діяльності

У новому дослідженні Aerospace Corporation, опублікованому 16 листопада, зазначається, що приватні компанії у космічній галузі пропонують дедалі складніші послуги, які раніше могли надавати лише урядові структури.

Ця тенденція була очевидною роками, але багато оборонних та розвідувальних агентств США все ще серйозно не розглядають можливість використання цих послуг як альтернативи традиційним державним програмам.

«Зростаюча комерціалізація космосу відкриває нові можливості для забезпечення національної безпеки», – говориться у дослідженні.

Директор Центру космічної політики та стратегії Aerospace Corporation Джеймі Морін розповів, що дослідження розроблено для керівників вищого рівня Міністерства оборони та розвідувального співтовариства, які можуть не до кінця розуміти, які комерційні космічні послуги доступні та як визначається їхня вартість.

У дослідженні розглянуто три види супутникових комерційних послуг, які широко доступні та зростають: дистанційне зондування Землі, інформування про космічну обстановку та космічний зв’язок.

Згідно дослідження, близько 270 із 620 супутників дистанційного зондування на орбіті перебувають у приватній власності, близько 200 них належать американським компаніям, а близько 50 належать американським військовим або спецслужбам.

джерело інформації

джерело інформації