OneWeb розширює присутність в США завдяки придбанню TrustComm

Компанія OneWeb оголосила про укладення остаточної угоди на придбання компанії TrustComm Inc., розташованої в Техасі. Це дозволить OneWeb пропонувати та надавати свої послуги уряду США та клієнтам TrustComm.

Компанія TrustComm, що розташована в Х’юстоні, штат Техас, була заснована в 1999 році, та позиціонувала себе постачальником керованого супутникового зв’язку та професійних послуг для комерційних організацій та урядів.

«Придбання TrustComm підкріплює нашу стратегію по швидкому масштабування послуг супутникового зв’язку для Міністерства оборони США та інших урядових агентств, оскільки вони прагнуть інтегрувати рішення з високою пропускною здатністю та малою затримкою для задоволення нових вимог до підключення», – сказав Ділан Браун, очільник відділу державних послуг OneWeb.

Відповідно до умов угоди, придбану компанію буде очолювати генеральний директор TrustComm Боб Роу, який зосередиться на наданні клієнтам послуг мережі корпоративного рівня OneWeb. Умови угоди є конфіденційними, і очікується, що вона буде закрита в 2021 році при дотриманні звичайних умов закриття, включаючи схвалення регулюючих органів.

OneWeb запропонує Міністерству оборони та іншим державним клієнтам новий набір послуг зі швидкістю мережі до 195 Мбіт/с, меншою затримкою, меншими та більш компактними терміналами та вбудованим інструментарієм управління мережею, що забезпечить економію в порівнянні з традиційними моделями продажів GEO.

Придбання слідує після успішної демонстрації системи супутникового зв’язку OneWeb Міністерству оборони в березні 2021 року з швидкістю передачі даних до 500 Мбіт/с при рівні затримки до 32 мс. Демонстрація також проілюструвала плавне перемикання між декількома супутниками LEO в міру проходження ними службових сигналів.