Головна » Національне агентство геопросторової розвідки США профінансує 8 компаній-стартапів

Національне агентство геопросторової розвідки США профінансує 8 компаній-стартапів

Вісім стартапів отримають гранти у розмірі $100 тис., наставництва та навчання від державних чиновників і венчурних інвесторів у рамках програми технологічного акселератора, профінансованої Національним агентством геопросторової розвідки (NGA).

Венчурна інвестиційна компанія Capital Innovators та Missouri Technology Corp. оголосили вісім переможців, що були обрані з більш ніж 350 претендентів.

NGA запустила програму у минулому році, з метою зміцнення зв’язків з підприємцями та створення екосистеми стартапів.

Серед обраних стартапів більшість займається аналітикою космічних даних та штучним інтелектом:

Anno.ai  –  займається машинним навчанням, розробкою програмного забезпечення та послуг, орієнтованих на ринок оборони та розвідки.

Boston Geospatial  –  розробляє платформу геопросторових даних, призначену для доступу до інформації від ряду постачальників супутникових даних, а також займається аналізом супутникових радіолокаційних даних для клієнтів у критично важливих секторах інфраструктури.

Granular.ai – компанія, яка розробила платформу, що надає користувачам інструменти глибокого навчання для створення та аналізу даних.

InfraLytiks – компанія, що використовує машинне навчання, штучний інтелект та комп’ютерний зір для автоматизації складних процесів.

Kinnami  –  компанія розробник платформи управління даними та безпечного середовища для обробки даних із супутників, дронів, IoT, автономних систем та персональних обчислювальних пристроїв.

Polysentry – займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації аналізу великих наборів даних для клієнтів розвідки, оборони та приватного сектора.

Stratodyne – займається аналізом даних з високим розрізненням з аеростатів для прогнозування змін рослинності, відстеження активності та виявлення загроз.

Xona Space Systems створює систему супутникової навігації з використанням малих супутників на низькій навколоземній орбіті.

Зазначені компанії отримають фінансування у рамках першої фази програми, друга фаза запланована на кінець серпня. Capital Innovators почне прийом заявок для участі у кінці квітня.