Компанія Iceye представляє нові можливості візуалізації великих площ

10 травня компанія Iceye представила свій новий продукт – широкоформатне сканування, зосереджене на областях площею 10 тис км2.

З тих пір, як у 2018 році компанія Iceye представила свої перші невеликі радіолокаційні супутники із синтезованою апертурою, компанія розробила різноманітні продукти, щоб надати можливість збільшити масштаб конкретних областей або виявити зміни з часом. Новий широкомасштабний режим сканування розширює область, яку клієнти можуть переглянути в одній сцені.

«Ми зрозуміли, що за допомогою наших РЛС з фазовою решіткою ми можемо сканувати дійсно великі площі», – заявив Стів Янг, віце-президент Iceye з розвитку бізнесу та продажів. Янг сказав, що новий режим широкосмугового сканування, можливо, сподобається морським споживачам. «Це надає можливість виявляти кораблі в дуже великих районах океану та вздовж узбережжя».

Під час тестування широкосмугового режиму сканування Iceye зробила SAR-знімки, на яких показано судно Ever Given – контейнеровоз, який перекрив Суецький канал. «Ми зробили одне зображення всієї області, на якій можливо порахувати всі кораблі і побачити рух транспорту. Цей режим дозволяє розширити огляд та побачити величезні площі», – сказав Янг.

На даний час Iceye починає продавати зображення площею 10 тис км2, але починає працювати над створенням зображень ще більших територій за один прохід супутника.

«Ми провели випробувальне сканування зображень областей розміром 100 × 400 км за один прохід, охопивши одночасно області, для відображення яких необхідно було б понад 1500 точкових зображень», – заявив Пекка Лауріла, директор зі стратегії та співзасновник Iceye.