Головна » Компанія BlueOrigin провела успішне тестування ракети NewShepard для пілотованих польотів

Компанія BlueOrigin провела успішне тестування ракети NewShepard для пілотованих польотів

Компанія BlueOrigin завершила черговий тестовий політ своєї ракети NewShepard 14 квітня, наблизивши її до пілотованих польотів.

Ракета NewShepard злетіла з випробувального полігону компанії в Західному Техасі, відомого як LaunchSiteOne, о 12:51EST (19:51 за київським часом). Капсула для екіпажу, відокремившись від прискорювача після фази польоту, досягла пікової висоти близько 106 км, перш ніж спуститися на парашуті та здійснити  м’яку посадку через 10 з половиною хвилин після старту, через три хвилини після того, як прискорювач також здійснив посадку.

Профіль польоту місії NS-15 точно відповідав попереднім випробувальним польотам. Ключовими відмінностями цього польоту були заходи до і після польоту, оскільки компанія перевірила процедури, які вона використовуватиме для подальших пілотованих польотів.

Компанія не повідомила, коли закінчиться програма випробувань і почнуться комерційні пілотовані польоти. Під час заходу компанія не пропонувала оновлення свого розкладу для польотів астронавтів, як персоналу компанії, так і клієнтів. Компанія також не повідомила, коли планується розпочати продаж квитків та їхню ціну.