Інформаційна довідка щодо угрупування КА «Red-Eye»

17 червня 2020 року о 20:50 UTC з борту МКС за допомогою маніпулятора «SSRMS» було виведено на орбіту американський експериментальний  КА «Red-Eye 2 (Merlot)».

24 червня 2020 року о 00:10 UTC з борту МКС за допомогою маніпулятора «SSRMS» було виведено на орбіту американський експериментальний  КА «Red-Eye 3 (Cabernet)».

США провели два успішні запуски військових супутників з борту Міжнародної космічної станції (МКС). Як уточнює NASA, супутники були виведені назовні з японського модуля Kibo за допомогою канадського маніпулятора SSRMS.

Так, в космос були запущені малі супутники «Red-Eye-2» та «Red-Eye-3», що представляють інтереси управління перспективних дослідницьких проектів Пентагону. «Red-Eye» – це патентне дослідження, яке розробляє і демонструє технології, що підвищують корисність недорогих мікросупутників. «Red-Eye» демонструє легкі, малопотужні, лінії зв’язку, які підходять для супутників вагою приблизно 100 кг. «Red-Eye» також демонструє нові прилади управління орієнтацією, а також проводить тестування нових вбудованих в КА процесорів