Головна » Індія планує запустити свій новий супутник GISAT-1 спостереження Землі до 15 травня

Індія планує запустити свій новий супутник GISAT-1 спостереження Землі до 15 травня

Індія планує запустити в космос свій найдосконаліший супутник спостереження Землі GISAT-1 наступного місяця.

Як повідомляється, супутник вагою 2 268 кг допоможе покращити моніторинг субконтиненту, включаючи кордони Індії з Китаєм та Пакистаном.

GISAT-1, або GeoImaging Satellite-1, буде виведено в космос до 15 травня.

Запуск супутника був припинений через технічний збій, пов’язаний з проблемою коливання напруги. Голова Індійської організації космічних досліджень (ISRO) К. Сіван повідомив, що технічний збій виправлено, після чого супутник буде зібраний в ракеті-носії і перевірений знову.

«На все це потрібно час, і запуск, ймовірно, відбудеться в першій половині наступного місяця», – повідомив К.Сіван.

Він також зазначив, що затримка запуску GISAT-1 за допомогою ракети-носія GSLV-F10 та ситуація з Covid в країні відкладуть інші запуски, включаючи перший тестовий політ малої ракети-носія (SSLV) цього року.

Супутник GISAT-1 оснащений камерами з високою роздільною здатністю, що дозволить країні контролювати свою територію та її кордони в режимі реального часу.

Супутник також допоможе в моніторингу стихійних лих, забезпечить спектральні сигнали в інтересах сільського та лісового господарства, мінералогії, попередження про катастрофи, властивостей хмар, снігу, льодовиків та океанографії.

Ракета GSLV-F10 доставить GISAT-1 на геосинхронну орбіту, після чого супутник використовуватиме власну систему руху для виходу на геостаціонарну орбіту.