Головна » Європейська комісія представить нову Космічну програму ЄС

Європейська комісія представить нову Космічну програму ЄС

Європейська комісія на віртуальній конференції 22 червня представить нову Космічну програму ЄС.

Організаторами конференції є Генеральний директорат з питань оборони, промисловості та космосу Європейської комісії, Агентство по Космічній програмі Європейського Союзу (European Union Agency for the Space Programme, EUSPA) та Європейське космічне агентство.

Запуск Космічної програми Європейського Союзу «визначатиме ключову віху: набуття чинності Космічної програми ЄС, яка відкриває новий амбіційний Космічний порядок денний для Європи і демонструє внесок у перехід до цифрових та екологічно чистих технологій, що є головними європейськими пріоритетами», – заявила Європейська комісія.

У заході візьмуть участь особи, що приймають рішення на високому рівні. Будуть проведені засідання, на яких обговорюватимуться нагальні питання, такі як співпраця між учасниками космічної діяльності, можливості для підприємництва та як Космічна програма ЄС сприятиме реалізації політики ЄС. Також відбудеться офіційне підписання Рамкової фінансової угоди про партнерство (Financial Framework Partnership Agreement, FFPA).

Конференція буде транслюватися в прямому ефірі на веб-сайті euspace-launch.eu.